אודות מוסך ראובן ובנו בע"מ

מוסך ראובן ובנו בע"מ הינו חברה משפחתית המנוהלת ע"י ראובן קרויטורו ובנו אלי.

בשנת 1973 לאחר כ-20 שנות נסיון כשכיר, יצא ראובן לדרך עצמאית ויחד עם אשתו נלי קרויטורו ז"ל הקימו את מוסך ראובן קרויטורו. ראובן ריכז תחת ידיו את התחום המקצועי ונלי ז"ל ריכזה את התחום העסקי.
בתחילת הדרך היה העסק מוסך "נייד" שהעניק שירותי תיקון למלגזות קטרפילר אצל הלקוחות, ועם הזמן הלך העסק והתרחב.
בשנת 1975 התחזק הצורך במתחם של קבע ואז נקבע מבנה המוסך במיקומו הראשון, בצ'ק פוסט בחיפה. בשנת 1983 התרחב העסק ועבר לאיזור עיר גנים.

לאורך כל הדרך היה המוטו של ראובן:
לתת ללקוחות הרגשה טובה, דרך שרות טוב ואמין ותשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. 

אלי קרויטורו - בנם של ראובן ונלי, המנהל היום את המוסך יחד עם אביו, נהג להגיע למוסך מדי יום כבר מגיל 11. מיד לאחר בית הספר, היה עולה על אוטובוס ומגיע למוסך. לאט לאט ממשחק ליד המלגזות הוא החל לעזור בתיקון המלגזות בעצמו. כך הוא המשיך כל השנים, עד שב-1990 לאחר שירותו הצבאי ולימודי ההנדסאים הצטרף באופן קבוע לניהול העסק.

במהלך השנים הפך מוסך ראובן לשם דבר בתחום המלגזות. לצד היחס המשפחתי ללקוחות,  העביר ראובן לבנו אלי את הגישה המקצועית, ההקפדה על לימוד החידושים וההתפתחויות, חתירה לשיפור השרות וכל מה שנדרש על מנת להעניק ללקוח שרות יעיל, זריז וסטנדרט גבוה של מקצועיות.  

אלי הוא הדור הבא של הנהלת המוסך. לאלי הכשרה כהנדסאי מכונות, מנהל מוסך בכיר למלגזות, טרקטורים ומכונות ניידות, הוא בעל הסמכת Expert מטויוטה העולמית למלגזות דיזל וחשמל, והכשרות של חברות Kalmar, Kaup ו- Cascade.
אלי שם לעצמו למטרה להוביל את המוסך הלאה לחזית הטכנולוגיה והשרות ללקוח, להיות מוסך "ירוק" ולתת ללקוחות פתרונות מוכללים לכל קשת הצרכים בתחום המלגזות כולל: ייעוץ, אפיון, התאמה, פתרונות, תיקון, מכירה, השכרה ושירות.

בשנת 2005 הפך המוסך לחברה בע"מ בה שותפים האב – ראובן קרויטורו, האם – נלי קרויטורו והבן – אלי קרויטורו. כעבור כשנתיים עבר העסק למבנה גדול, מרווח ומשוכלל יותר באיזור עיר גנים, על מנת להתאים לצרכים המשתנים של החברה. במקום נמצא גם מחסן חלפים מאורגן למופת אשר מאפשר שליפה מהירה ואיתור זריז של חלפים לרווחת הלקוחות. המחסן מציע בנוסף לחלפים מקוריים מתוצרת טויוטה גם מוצרים ממגוון חברות נוספות כגון: שרשאות הרמה, קלשונים, אביזרים הידראוליים ועוד.

היום מספק מוסך ראובן ובנו בע"מ, שרותי תחזוקה ומכירה של מלגזות למיטב החברות והעסקים במשק.
מנהלי רכש ותפעול, בעלי מפעלים ובעלי עסקים  יודעים שהם יכולים להיות שקטים לחלוטין תחת ידיהם האמונות של צוות הטכנאים במוסך ראובן ובנו.

מוסך ראובן ובנו בע"מ הינו מוסך מורשה למלגזות  טויוטה ו-BT וכן מוסך מורשה למלגזות ומשנעי מכולות מתוצרת Kalmar.

Image

יותר ויותר חברות בוחרות את שירותי הליסינג, ההשכרה, רכישת מלגזות חדשות ומשומשות דרך מוסך ראובן ובנו בע"מ. עם טווח תוכניות רחב אתה יכול לבחור את התוכנית בעלת הגמישות התפעולית המתאימה לך ואשר תאפשר לך לחשב את העלויות מראש.


מכירת מלגזות חדשות
• מכירת מלגזות משומשות

• השכרת מלגזות
• מלגזות בליסינג

 

Image

תוכנה ייחודית, נוחה לתפעול המשלבת בין טכנולוגיה חדישה למתן שירות בצורה הטובה והיעילה ביותר. התוכנה מאפשרת ללקוח להזין קריאת שירות/ פתיחת פנייה/ בקשה להצעת מחיר המנותבת ישירות אל בעל העסק. משלב זה, הלקוח הינו שותף לתהליך פנייתו. איש השטח מקבל את הקריאה באפליקציה ומדווח על: כניסה למקום, פרטי הטיפול ושעת הסיום- בסיום הקריאה, ישלח ללקוח מייל אוטומטי עם קריאת השירות החתומה. 

לפתיחת קריאת שירות לחץ כאן
למצגת הסבר לחץ כאן


שלח הודעה

Logo

טל': 04-8723229 פקס: 04-8490728 ​דוא"ל: reuvenc1@zahav.net.il

כתובת: המעפילים 17 קרית אתא 2822860

מלגזות טויוטה  •  מוסך מלגזות  •  מנועי דוייטש  •  השכרת מלגזות

אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מחליף חוות דעת מקצועית.
Copyright © 2024 malgezotc.com All Rights Reserved.
האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים