תצפיתן

רק מבית SOLAN: מערכת ייחודית למניעת תאונות עם מלגזות, תוך התערבות מינימאלית במערכות המלגזה עם דגש על מקסימום נוחות וגמישות. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה חמורה במספר התאונות המתרחשות בין מלגזות לבני אדם מסיבות מגוונות, אשר לעיתים קרובות מסתיימות בפציעה בינונית עד קשה או אפילו במוות.

עכשיו גם בישראל, מערכת בטיחות תצפיתן מערכת העובדת ביעילות על בסיס אינפרא אדום בלמעלה מ 15,000- חברות בעולם. המערכת יעילה במיוחד באזורים בעלי שדה ראיה מוגבל. לעומת מערכות מבוססות RF אין למערכת תצפיתן בעיות של אזעקת שווא, קשיי קליטה והפרעות טווח.

תצפיתן כוללת 2 אפשרויות עבודה וניתן להתקין את שניהם או
כל אחד בנפרד בהתאם לצורך:

  • אזורים סגורים: התראה לפני התנגשות מלגזות באזורי סיכון כמו: פינה עיוורת, מעבר שער, יציאה מדלת, מעבר בין אזורים, מפגש דרכים. המערכת מותאמת לעבודה במפעלים, מחסנים סגורים, חנויות, וכד'.
  • אזורים פתוחים: התראה לפני התנגשות בין מלגזה לאדם. מערכת זו מותאמת לעבודה במפעלים, שטחי אחסנה פתוחים, נמלים וכיוב'.
Image

יותר ויותר חברות בוחרות את שירותי הליסינג, ההשכרה, רכישת מלגזות חדשות ומשומשות דרך מוסך ראובן ובנו בע"מ. עם טווח תוכניות רחב אתה יכול לבחור את התוכנית בעלת הגמישות התפעולית המתאימה לך ואשר תאפשר לך לחשב את העלויות מראש.


מכירת מלגזות חדשות
• מכירת מלגזות משומשות

• השכרת מלגזות
• מלגזות בליסינג

 

Image

תוכנה ייחודית, נוחה לתפעול המשלבת בין טכנולוגיה חדישה למתן שירות בצורה הטובה והיעילה ביותר. התוכנה מאפשרת ללקוח להזין קריאת שירות/ פתיחת פנייה/ בקשה להצעת מחיר המנותבת ישירות אל בעל העסק. משלב זה, הלקוח הינו שותף לתהליך פנייתו. איש השטח מקבל את הקריאה באפליקציה ומדווח על: כניסה למקום, פרטי הטיפול ושעת הסיום- בסיום הקריאה, ישלח ללקוח מייל אוטומטי עם קריאת השירות החתומה. 

לפתיחת קריאת שירות לחץ כאן
למצגת הסבר לחץ כאן


שלח הודעה

Logo

טל': 04-8723229 פקס: 04-8490728 ​דוא"ל: reuvenc1@zahav.net.il

כתובת: המעפילים 17 קרית אתא 2822860

מלגזות טויוטה  •  מוסך מלגזות  •  מנועי דוייטש  •  השכרת מלגזות

אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מחליף חוות דעת מקצועית.
Copyright © 2024 malgezotc.com All Rights Reserved.
האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים