אבחון תקלות ותיקון מנועי Deutz

אם מנוע ה- Deutz שלכם אינו יכול להגיע אל מוסך ראובן ובנו, המוסך יגיע אליכם...

 

מוסך ראובן ובנו הינו מוסך משפחתי שהוקם בשנת 1973 ע"י ראובן קרויטורו ואשתו נלי ז"ל ומנוהל כיום ע"י בנם וממשיך דרכם, אלי קרויטורו. המוסך מומחה במנועי Deutz, מספק שירותי דיאגנוסטיקה למנועי Deutz בכל יישום בו הם מותקנים.

 

כל שעליכם לעשות הוא לפתוח קריאת שירות באמצעות "ברק" - תוכנת ה-CRM לדיווח ולמעקב תקלות. ניידת השירות של מוסך ראובן ובנו תגיע אליכם, תחבר את המנוע אל המחשב ותערוך אבחון מלא ומדויק לתקלה.

תוך זמן קצר, אנשי השירות המיומנים של מוסך ראובן ובנו שעוברים הכשרות מקצועיות מקיפות, יאבחנו את התקלה ובמרבית המקרים יבצעו את התיקון הנדרש במקום, תוך שימוש בחלפים המקוריים המשווקים ע"י מוסך ראובן ובנו. לאורך כל התהליך, תקבלו עדכונים שוטפים מתוכנת ברק בנוגע למועד הגעת הצוות לאתר שלכם, פרטי הטיפול ושעת הסיום.

 

בזכות היכולת של מוסך ראובן ובנו לאבחן את התקלה ולתקן אותה במהירות ובשקיפות מלאה, תיהנו מזמן השבתה מינימלי ומפתרון אמיתי של הבעיה.

 

מעוניינים בשירות למנועי Deutz?

מומחי מוסך ראובן ובנו נמצאים כאן בשבילכם. למידע נוסף, צרו קשר

Image

יותר ויותר חברות בוחרות את שירותי הליסינג, ההשכרה, רכישת מלגזות חדשות ומשומשות דרך מוסך ראובן ובנו בע"מ. עם טווח תוכניות רחב אתה יכול לבחור את התוכנית בעלת הגמישות התפעולית המתאימה לך ואשר תאפשר לך לחשב את העלויות מראש.


מכירת מלגזות חדשות
• מכירת מלגזות משומשות

• השכרת מלגזות
• מלגזות בליסינג

Image

תוכנה ייחודית, נוחה לתפעול המשלבת בין טכנולוגיה חדישה למתן שירות בצורה הטובה והיעילה ביותר. התוכנה מאפשרת ללקוח להזין קריאת שירות/ פתיחת פנייה/ בקשה להצעת מחיר המנותבת ישירות אל בעל העסק. משלב זה, הלקוח הינו שותף לתהליך פנייתו. איש השטח מקבל את הקריאה באפליקציה ומדווח על: כניסה למקום, פרטי הטיפול ושעת הסיום- בסיום הקריאה, ישלח ללקוח מייל אוטומטי עם קריאת השירות החתומה. 

לפתיחת קריאת שירות לחץ כאן
למצגת הסבר לחץ כאן


שלח הודעה

Logo

טל': 04-8723229 פקס: 04-8490728 ​דוא"ל: reuvenc1@zahav.net.il

כתובת: המעפילים 17 קרית אתא 2822860

מלגזות טויוטה  •  מוסך מלגזות  •  מנועי דוייטש  •  השכרת מלגזות

אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מחליף חוות דעת מקצועית.
Copyright © 2024 malgezotc.com All Rights Reserved.
האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים