תחזוקה מונעת

מניעת תקלות עדיפה על פני תיקון תקלות.

מוסך ראובן ובנו בע"מ מאפשר ללקוחותיו לרכוש תכנית תחזוקה מונעת שנתית לכל סוגי המלגזות שברשותכם. חוזי תחזוקה מונעת מתוכננים כך שיפחיתו את הסיכון בעלויות תפעוליות ויסייעו במניעת תקלות. במסגרת תכנית התחזוקה המונעת נשלחים צוותי הטכנאים אל הלקוח ומטפלים במלגזות בהתאם לתכנית תחזוקה אישית אשר נקבעת לכל מלגזה ומלגזה בנפרד ואשר מותאמת למלגזה באופן המומלץ ביותר.

יש לזכור: קיים הבדל גדול בין תחזוקה שוטפת לתחזוקה מונעת!

תחזוקה מונעת מצמצמת מאוד את הסיכוי לשבר או תקלה אשר עלולים להשבית את מהלך העבודה הרציף ובמקרים רבים אף גורמים להוצאה גדולה יותר. תחזוקה מונעת מקדימה תרופה למכה, שומרת על המלגזה וחוסכת הוצאות בלתי צפויות. בזכות תחזוקה מונעת ניתן למנוע תקלות מראש - נסיון רב שנים לימד את צוות הטכנאים המיומן של מוסך ראובן ובנו בע"מ לזהות תקלות רבות מראש לטפל בהן ולחסוך נזקים חמורים עוד בטרם קרו. תחזוקה מונעת נקבעת בהתאם להגדרות יצרן - עמידה בהגדרות יצרן שומרת על רמת תחזוקה גבוהה. במוסך ראובן ובנו בע"מ אנו מקפידים להתעדכן בחידושים ובדגמים החדשים גם באמצעות השתלמויות בארץ ובחו"ל. תחזוקה מונעת מאפשרת להשתמש בהיסטוריית התחזוקה ככלי לקבלת החלטות וניהול המידע לארגון/לעסק.

מה כוללת תכנית התחזוקה המונעת למלגזות טויוטה?

  • חלפים מקוריים באחריות יצרן, זמינות חלפים אוריגינליים גבוהה.
  • מחוייבות לעבודה ע"פ מפרט היצרן ובהתאם להנחיות היצרן.
  • תיעוד היסטוריה מפורט של כל כלי וכלי.
  • מיומנות גבוהה בטיפול,  עקב היכרות גבוהה עם הכלים.
  • במקרים הדורשים השבתת הכלי, קיצור משך ההשבתה עקב מיומנות תהליכי העבודה.

 

מה משמעות השימוש בחלפים מקוריים?

לטויוטה חשוב ביותר לשמור על מעמדה המוביל בשוק לצורך זה נעשים מאמצים רבים לשמור על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר. חלפים חלופיים זולים, אינם מגיעים ברמת האיכות הגבוהה של החלק המקורי. זה מתבטא באורך חיי החלק, בתפקוד שלו ובעמידות שלו לאורך חיי העבודה. 

 

מה הם הסכמי תחזוקה?

מוסך ראובן ובנו בע"מ מנהלים עבור הלקוחות את תכנית התחזוקה השנתית. בשיתוף עם הלקוח ועם מפרטי היצרן נקבעת תכנית תחזוקה, מתמחרים אותה, והלקוח מקבל דיווחים שוטפים לגבי ביצוע התכנית לאורך כל הדרך.

יתרונות הסכם התחזוקה

  • בתמורה להזמנה שנתית אחת, הלקוח מקבל תכנית תחזוקה לשנת שרות שלמה.
  • טיפול באתר לקוח - דוחות הביקורים מופקים באופן שוטף, צוות הטכנאים מבצע מעקב שוטף, מגיע פיזית אל הלקוח ומבצע אצלו את טיפולי תחזוקת הכלי.
  • תוכנת CRM לדיווח ולמעקב תקלות- התוכנה מאפשרת ללקוח להכניס קריאת תקלה במערכת של מוסך ראובן ובנו בע"מ בכל רגע נתון 24/7 באמצעות האינטרנט. הקריאה נכנסת לרשימת התקלות לטיפול, ובאמצעות התוכנה יכול הלקוח לעקוב אחר התקדמות הטיפול בכל רגע. עם סיום הטיפול יקבל הלקוח מהמערכת הודעת אימייל.  

 תחזוקה מונעת - מפחיתה עלויות, מגבירה תפוקה ומשפרת בטיחות

 

לקבלת מידע בדבר התכנית המתאימה ביותר עבורכם אנא התקשרו אלינו לטלפון 04-8723229 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם ונשתדל למצוא עבורכם את התכנית הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 
יותר ויותר חברות בוחרות את שירותי הליסינג, ההשכרה, רכישת מלגזות חדשות ומשומשות דרך מוסך ראובן ובנו בע"מ. עם טווח תוכניות רחב אתה יכול לבחור את התוכנית בעלת הגמישות התפעולית המתאימה לך ואשר תאפשר לך לחשב את העלויות מראש.


מכירת מלגזות חדשות
• מכירת מלגזות משומשות

• השכרת מלגזות
• מלגזות בליסינג


אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מחליף חוות דעת מקצועית.
Copyright © 2019 malgezotc.com All Rights Reserved.
נווט באמצעות וויזהאתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים